top of page

O NAS

Długo szukaliśmy mebli, które byłyby oryginalne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nie mogliśmy znaleźć niczego co w pełni odpowiadałby naszym wymaganiom… Dlatego postanowiliśmy stworzyć je same.

 

Produkujemy niebanalne meble, które swoim designem i wykonaniem nawiązują do wzornictwa lat 60 ubiegłego wieku oraz nawiązują do skandynawskiej estetyki.

Wykorzystujemy wyłącznie szlachetne materiały dlatego do produkcji naszych mebli używamy płyty stolarskiej fornirowanej dębem naturalnym, czyli materiał szeroko stosowany w latach 60tych do produkcji solidnych i ponadczasowych mebli, których liczne egzemplarze ozdabiają wnętrza aż do dziś. Zastosowanie płyty stolarskiej, której rdzeń tworzą klejone listwy litego drewna, gwarantuje wysoką odporność elementów na pęknięcia i odkształcanie, przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych i dotykowych powierzchni dębowych. Fronty i boki wykonano w technologii akrylowej z wykorzystaniem okleinowania laserowego. Ramy oraz charakterystyczne zaokrąglone narożniki zostały wykonane z odpowiednio wyselekcjonowanego i wysuszonego litego drewna dębowego. Wszystkie elementy drewniane zostały uszlachetnione podwójną warstwą ręcznie nakładanej mieszanki olejów naturalnych i wosków.

Contact
bottom of page